






1 224 ₴
Німецька якість - тепер в Україні!
Оформлюйте замовлення на домкрат в нашому магазині та отримуйте якісний товар, який за потреби стане Вам у нагоді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 410 мм |
| Висота підхоплення | 120 мм |
| Власна вага | 3.3 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 114 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 116 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торговельна марка | Alca |
| Кількість поршнів | 1 шт. |
| Тип домкрата | Механічний |