








2 408 ₴
Тент виконаний з міцного матеріалу високої якості:
Особливі характеристики матеріалу та відповідна конструкція тенту, забезпечує належну циркуляцію повітря всередині під тентом. Волога, що накопичується під тентом, швидко випаровується, запобігаючи утворенню іржі.
- ALFA ROMEO: 156 Sportwagon, 159 Sportwagon
- AUDI: A4 Avant, A6 (C4) Avant 1994-1997
- BMW: Seria 2 (Gran Tourer) kombi, Seria 3 (E91) Touring kombi, Seria 3 (F31) Touring kombi
- CHEVROLET: Cruze, Lacetti kombi
- CITROËN: C5 (I) kombi do 2004, Xantia kombi
- DAEWOO: Nubira kombi
- FIAT: Tipo kombi od 2015
- FORD: Focus (III) kombi od 2010, Mondeo (Mk I, Mk II, Mk III) kombi do 2007
- HONDA: Accord kombi, Civic (X, XII) hatchback od 2017, Civic (X, XII) Type R hatchback od 2017, Civic kombi
- HYUNDAI: Elantra kombi, i40 kombi
- JAGUAR: X-Type kombi
- LANCIA: Kappa kombi
- MAZDA: 6 (I, II, III) kombi, 626 kombi
- MERCEDES: Klasa C (W202/S202) kombi, Klasa C (W203/S203) kombi, Klasa C (W204) kombi
- MITSUBISHI: Galant (VIII) kombi
- NISSAN: Primera (III) kombi
- OPEL: Astra IV (J) kombi, Astra V (K) kombi, Signum, Vectra (A, B) kombi do 2002
- PEUGEOT: 406 kombi, 407 kombi
- RENAULT: Laguna Grandtour kombi, Megane (III, IV) Grandtour kombi od 2008
- ROVER: 75 kombi
- SAAB: 9-3 (II) SportKombi, 9-3 (II) 9-3X
- SEAT: Exeo kombi
- ŠKODA: Octavia (I, II) kombi, Octavia (III) kombi, Superb (I) kombi do 2008
- TOYOTA: Auris (II) Touring kombi, Avensis Wagon kombi, Corolla (XII) kombi od 2019
- VOLKSWAGEN (1): Golf (V, VI, VII) kombi od 2007, Passat kombi
- VOLVO: 740 kombi, 745 kombi, 760 kombi, 850 kombi, V60, V70 (I, II) do 2007
Продукцію фірми Кegel Blazusiak, провідного польського виробника автомобільних чохлів та аксесуарів, виготовляють відповідно до всіх стандартів якості Європейського Союзу.
Відеоінструкція з установки тенту:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KEGEL-BLAZUSIAK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 1360 мм |
| Довжина | 4850 мм |
| Колір | Сірий |
| Кріплення | Ремінець |
| Матеріал | Комбінований |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Ford, Honda, BMW, Fiat, Mazda, Nissan, Toyota, Renault, Volkswagen, Mitsubishi, Rover, Lancia, ASTRA, Volvo, Chevrolet, Hyundai, Seat, Daewoo, Jaguar, Saab, Audi, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | XL, Kombi |
| Тип кузова | Універсал |
| Утеплений чохол | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стягуюча гумка по краях тенту | Да |
| Товарна група | Тент на універсал та хетчбек |
| Торгівельна марка | KEGEL-BLAZUSIAK |