







58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ця м'яка серветка з мікрофібри, розміром 40 на 30 см для протирання та полірування делікатних поверхонь, таких як скло, дзеркала, екрани, оптика.
Зручний розмір та надзвичайно ніжна, гладенька фактура матеріалу дозволяє швидко та легко отримати сяючу чистоту поверонь.
Протерта поверхня стає ідеально чистою, блиском, без розводів і ворсинок.
Підходить для очищення вікон, дзеркал, оптики, меблів, екранів, пофарбованих поверхонь кузова, панелі приладів та інших поверхонь.
УВАГА! Прати в режимі ручного пранння у м'якому миючому засобі та теплій воді. Не використовувати відбілювач. Не прасувати.
Якщо ви хочете дізнатися більш детальну інформацію щодо даного товару - дзвоніть, пишіть, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на усі Ваші запитання.
Виробник серветок - польська компанія Elegant, автоаксесуари якої добре зарекомендували себе на нашому ринку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Серветки |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість шарів | 1 |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Область застосування | Сушка, Полірування, Уборка |
| Оброблювана поверхня | Кераміка, Скло, Метал, Вініл, Пластик, Фарба, Лак |
| Стан | Новий |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товарна група | Серветки для авто |