








336 ₴
Рулон відривних серветок із мікрофібри – ці багаторазові серветки, які стануть незамінним помічником в різних ситуаціях:
Виготовлені з міцного та поглинаючого матеріалу вони ідеально підходять для висушування, витирання рук та поверхонь та інших завдань. Завдяки своїй багаторазовості, вони допоможуть вам скоротити використання паперових рушників і зробити внесок у турботу про довкілля. В упаковці міститься 30 серветок, що забезпечує їх зручність у використанні та зберіганні. Ніжний світлий колір надасть приємного акценту в інтер'єрі. Серветки можна легко прати, вони швидко сохнуть, що робить їх практичним та довговічним рішенням для підтримки чистоти та порядку.
Переваги:
Характеристики:
Комплектація:
Якщо ви хочете дізнатися більш детальну інформацію щодо даного товару - дзвоніть, пишіть, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на усі Ваші запитання.
Виробник серветок - польська компанія Elegant, автоаксесуари якої добре зарекомендували себе на нашому ринку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Серветки |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Колір | Бірюза |
| Кількість в наборі | 30 шт. |
| Кількість шарів | 1 |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Наявність ворсу | З двох боків |
| Область застосування | Сушка, Мийка, Полірування, Уборка |
| Оброблювана поверхня | Кераміка, Скло, Метал, Вініл, Пластик, Фарба, Лак |
| Стан | Новий |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товарна група | Серветки для авто |