






386 ₴
Ця м'яка серветка з мікрофібри великого розміру чудово підійде для висушування/ полірування великих поверхонь як в автомоблі, так і вдома:
Великий розмір та одностороння поверхня з м'якої мікрофібри дозволяє швидко та легко висушити велику площу поверхні.
Протерта поверхня стає ідеально чистою, блискучою, без розводів і ворсинок.
Підходить для очищення вікон, дзеркал, оптики, пофарбованих поверхонь кузова, панелі приладів та інших поверхонь.
УВАГА! Прати в режимі ручного пранння у м'якому миючому засобі та теплій воді. Не використовувати відбілювач. Не прасувати.
Виробник серветок - польська компанія Elegant, автоаксесуари якої добре зарекомендували себе на нашому ринку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Рушник |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість шарів | 1 |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Наявність ворсу | З двох боків |
| Область застосування | Сушка, Мийка, Полірування, Уборка |
| Оброблювана поверхня | Кераміка, Скло, Метал, Вініл, Пластик, Фарба, Лак |
| Стан | Новий |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товарна група | Серветки для авто |