
119 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Губка є ефективним засобом швидко протерти і висушити вікно в машині.
Губка з синтетичної замші очищає та видаляє вікна запотівання.
Протерте таким чином вікно лишається чистим та прозорим довгий час.
Особливо рекомендується в зимовий період для протирання вікон зсередини.
Це, безумовно, покращує видимість, що підвищує безпеку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tom Par |
| Страна производитель | Польша |
| Вид товара | Губка |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 12 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Количество слоев | 3 |
| Материал | Искусственная замша |
| Наличие ворса | Без ворса |
| Обрабатываемая поверхность | Стекло |
| Перфорация | Нет |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Товарна група | Салфетки для авто |
| Торгівельна марка | Tom Par |