



264 ₴
Ключ свічний 16 мм посилений Alca AL 421 160 |
|
Свічний ключ стане в нагоді при заміні свічок запалювання. |
|
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ:
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alca |
| Страна производитель | Германия |
| Размер max | 21 мм |
| Размер min | 21 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | односторонний |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.3 кг |
| Длина | 240 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал | Сталь |
| Название торговой группы | Ключи свечные |
| Пользовательские характеристики | |
| Торговая марка | Alca |