

509 ₴
Автотовари німецької якості тепер доступні в Україні!
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alca |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1.2 кг |
| Размер max | 23 мм |
| Размер min | 17 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | крестообразный |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Сталь |
| Название торговой группы | Ключи балонные |
| Торговая марка | Heyner |